Silicon Labs ZWAVE-PK800A
| Manufacturer: | Silicon Labs |
|---|---|
| MFG Part #: | ZWAVE-PK800A |
| Part #: | ZWAVE-PK800A |
| Availability: |
6 in stock
|
Product Information
Development Boards & Kits - Wireless Z-Wave 800 Pro Kit
Specifications
| Core | ARM Cortex M3 |
|---|---|
| Country of Assembly | Not Available |
| Country of Diffusion | Not Available |
| Country of Origin | NO |
| Interface Type | Ethernet, USB |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V, 5 V |
| Product | Evaluation Kits |
| Standard Pack Qty | 1 |
| Subcategory | Development Tools |
| Tool Is For Evaluation Of | ZGM230S |
My Recently Viewed Products